Energylandia cennik rodzinny

Read Time:2 Minute, 33 Second

Energylandia – zabawa dla całej rodziny

Energylandia jest największym parkiem rozrywki w Polsce, rozciągającym się na obszarze 44 hektarów. Przeznaczona jest dla każdej grupy wiekowej: dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Położona jest w miejscowości Zator, pół godziny drogi od Katowic, czy Krakowa. Kupując jeden bilet wstępu można skorzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w parku, bez żadnego limitu.

Ile kosztuje wejście do Energylandii całą rodziną?

Koszt wejścia do Energylandii całą rodziną jest przede wszystkim zależne od wielkości rodziny oraz od wieku dzieci, jak również od ilości dni, które chcemy tam spędzić. Bilet normalny dla rodzica kosztuje 179 zł, ulgowy dla dziecka do 140 cm wzrostu wynosi 129 zł, natomiast dla dzieci do lat 3 koszt biletu to tylko 1 zł. Jeżeli któreś dziecko ma w dniu odwiedzin parku urodziny, to jego wejście również kosztuje 1 zł. Ponadto w Energylandii występuje również zniżka dla kobiet w ciąży – po okazaniu karty ciąży wstęp będzie wynosił 129 zł. Jeżeli nasze dziecko jest niepełnosprawne, koszt biletu wejściowego również jest niższy i wynosi 109 zł. Dorosłe osoby niepełnosprawne zapłacą jak za wejście ulgowe, czyli 129 zł. Ważne jest to, że chęć skorzystania ze zniżki obliguje do posiadania odpowiedniego dokumentu potwierdzającego na przykład wiek dziecka, czy niepełnosprawność. Nie możemy więc zapomnieć o legitymacji, czy tymczasowym dowodzie dla dzieci, lub orzeczeniu o niepełnosprawności.

Ile kosztuje bilet do Energylandii z Kartą Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny jest respektowana w tym parku rozrywki. Według regulaminu posiadanie karty uprawnia do 5% zniżki na wszystkie bilety wejściowe. Czyli przy ogólnym rachunku otrzymamy 5% niższą kwotę do zapłaty. Przy założeniu, że rodzina składa się z dwóch osób dorosłych i trójki dzieci powyżej 3 lat koszt biletów na jeden dzień wyniesie 707 zł 75 gr.

Ile kosztuje bilet normalny do Energylandii?

Bilet normalny na jeden dzień atrakcji dla osoby dorosłej wynosi 179 zł, natomiast jeżeli doba jest dla nas niewystarczająca na skorzystanie z każdej interesującej rozrywki, można pokusić się o zakup biletu na dwa dni. Taka wejściówka dla osoby dorosłej kosztuje 319 zł. W kasach biletowych istnieje także opcja zakupu biletu za cały rok. Otrzymujemy wtedy własną kartę wejściową ze zdjęciem uprawniającą do nieograniczonego wchodzenia do parku przez cały rok. Taka przyjemność kosztuje 699 zł.

Ile kosztują atrakcje w Energylandii?

Cena za wszystkie atrakcje w parku rozrywki Energylandia są zawarte w koszcie biletu. Nie trzeba więc płacić dodatkowo za kolejne zjeżdżalnie, czy tego rodzaju obiekty. A rodzice nie muszą martwić się, że w czasie zabawy zabraknie im pieniędzy. Istotną kwestią jest jednak to, że bilet nie obejmuje strefy gastronomicznej, automatów z grami na żetony, sklepów i pamiątek z parku. Na te dodatkowe możliwości należy uzbroić się w rezerwowe pieniądze.

Energylandia wydaje się ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu z dziećmi. Przy założeniu, że można w niej przebywać cały dzień i korzystać z każdej atrakcji, koszt biletu nie wydaje się tak duży. Zważywszy również na fakt, że w parku jest wiele stref: bajkolandia dla najmłodszych, strefa familijna dla całej rodziny, strefa ekstremalna i wiele innych, w których na pewno każdy odnajdzie coś dla siebie.