Jakie życzenia na 10 rocznicę ślubu? Czego życzyć?

Read Time:2 Minute, 19 Second

Ślub to najważniejsza uroczystość w życiu każdej pary. Czy Ty również niejednokrotnie układałeś sobie życzenia w głowie? Chyba każda osoba tak ma, że chciałaby wypaść jak najlepiej, jednakże nie zawsze wiadomo co powiedzieć młodej parze lub czego konkretnie im życzyć na nowej drodze życia. Człowiek się niepotrzebnie stresuje, lub mówi oklepaną regułkę, która niekoniecznie może zadowolić bliskich. Życzenia ślubne mogą być tak naprawdę każde: od tych najbardziej eleganckich, przez zabawne czy rymowane. Życzenia na uroczystość zaślubin jak to mówią „pół biedy” ale czy zastanawiałeś się co życzyć młodym na 10 rocznicę ów ceremonii? Oto kilka przykładowych tekstów z których możesz skorzystać.

Życzenia rocznicowe – klasyczne ale jednocześnie eleganckie

To najczęściej wybierana forma, która ma formę podniosłą ale jednocześnie super trafia do odbiorców. Ów zwrotami możesz posłużyć się jako wstęp do „swoich myśli” bądź może być to szablon do przelania wszystkiego na ozdobny papier. Inwencja twórcza należy do Ciebie, gdyż to Ty wiesz w czym najlepiej się czujesz i co lubią Twoi bliscy. Takie życzenia na 10 rocznicę ślubu, możesz zacząć od popularnych zwrotów:

  • Wszystkiego najlepszego na kolejne lata… 

Wszystkiego najlepszego na kolejne lata wspólnego życia. Spełnienia marzeń, zdrowia, radości oraz samych szczęśliwych i pogodnych dni w życiu!

  • Z okazji zbliżającej się rocznicy, życzymy Wam… 

Z okazji zbliżającej się rocznicy, życzymy Wam wszystkiego najlepszego: aby miłość i wzajemne zrozumienie nigdy Was nie opuściło, a uśmiech był Waszym wiernym towarzyszem przez kolejne lata, wspólnego pożycia. 

  • Szczęśliwej Parze… 

Szczęśliwej Parze z okazji rocznicy ślubu, pragnę życzyć wielu radosnych chwil, zrozumienia oraz wytrwałości na dalsze lata.

A może życzenia, które rozładują napiętą atmosferę i przywołają uśmiech?

Życzenia na rocznicę ślubu wcale nie muszą być nudne i zbyt oficjalne. Jeśli Twoi bliscy z reguły mają super humory, jest to propozycja właśnie dla Ciebie! 

  • Miłość od pierwszego wejrzenia… 

Miłość od pierwszego wejrzenia to dla niektórych tylko marzenia. Wy datę ślubu już dawno za sobą macie i na kolejną atrakcje w łóżku czekacie…

  • Żyjcie miłością… 

Żyjcie miłością – niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz cały czas spływa, nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.

Życzeń na dziesiątą rocznicę ślubu może być naprawdę bardzo dużo. Oprócz tych wyżej wymienionych, mogą być również religijne czy dedykowane specjalnie dla męża bądź żony. Prawda jest taka, że ów życzenia najlepiej aby płynęły prosto z serca. Fajnym pomysłem jest po prostu przelanie na ozdobą kartkę swoich myśli i wszystkiego tego, co mamy w swojej głowie. Wasi bliscy na pewno będą bardzo zadowoleni, gdy oprócz zwykłego wierszyka, umieścicie kilka słów od siebie bądź przywołacie jakieś wspólne wspomnienia. Rocznica ślubu to uroczystość, która ma nam przypomnieć o miłości, która nas otacza i o wspólnej przyszłości niezależnie od sytuacji, która nas spotka.